Katalog

Detaily záznamu

Vyhledávání v katalogu


Výsledky vyhledávání Zobrazeno 2. záznam z 4

Pedagogické zacílení herních aktivit pro řešení situace konkrétního kolektivu : absolventská práce

Kordinová, Lucie (Autor). Pařízek, Michal (Vedoucí diplomové nebo disertační práce). Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická (Další autor).

Dostupné elektronické zdroje

Exempláře k vypůjčení

  • Dostupné pro výpůjčku: 1 z 1 exemplářů (Jabok)

Počet rezervací:

0 (na celkový počet 1 exemplářů)

Knihovna/pobočka Signatura / Poznámky k exemplářům Čárový kód Umístění Status K vrácení dne
Knihovna Jabok ABP-2465 424480045563 Absolventské práce Pouze prezenčně -

Detaily záznamu

  • Fyzický popis: 66 stran : 31 cm
    regular print
    print

Údaje o obsahu

Poznámka ke kvalifikační práci: Absolventská práce (Dis.), Jabok - Vyšší odborná škola sociálně pedagogická a teologická, 2022
Poznámka o bibliografii apod.: Obsahuje bibliografii
Souhrn apod.: Cílem této absolventské práce je příprava programu vybraných herních aktivit rozvíjejících dobré vztahy žáků 3. ročníku základní školy ve vztazích k vrstevníkům v kolektivu třídy a dětí k sobě samým prostřednictvím rozvoje komunikačních a sociálních kompetencí. Dále se v textu zabývám pojetím teorie a anatomie her v odborné literatuře, užitím didaktických her ve vzdělávání a zkušenostně-reflektivním učením. Cílové výstupy mého programu herních aktivit jsem stanovila prostřednictvím Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání (RVP ZV), Školního vzdělávacího programu (ŠVP) a Plánu pedagogické podpory (PLPP). Součást mého záměru tvořilo získání přímé zpětné vazby žáků na průběh programu formou následných rozhovorů a řízené reflexe k jednotlivým herním aktivitám. V závěrečné 4. kapitole předkládám konkrétní návrh aktivit a pedagogických cílů. V závěru shrnuji cíle a metody práce i důležité zkušenosti, které jsem jejím prostřednictvím získala.
Téma: komunikační a sociální kompetence teorie her školní vzdělávací program
Žánr: absolventské práce
Výsledky vyhledávání Zobrazeno 2. záznam z 4

Doplňkové zdroje